תפריט

איך בוחרים חברה לבניית אתרים?

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

איך בוחרים חברה לבניית אתרים?

תהליך של בניית אתר עשוי להיות מורכב, והאמת היא שככל שהוא מורכב יותר, יש סיכוי שבסופו של דבר תקבלו את האתר האופטימלי עבור העסק שלכם. בניית אתר בצ'יק צ'אק מעלה חשדות שמא מדובר בחובבנים, ולכן גם בתחום הזה חשוב לבחור חברה שיכולה להרים לכם אתר מעולה, איכותי וכזה שמותאם לכם.

לא לעשות סקר על אלף חברות!

מכירים את המושג מרוב דובים לא רואים את היער. זה בדיוק זה. כלומר רצוי ומומלץ לבחור חברה לבניית אתרים, אבל לא לעשות מחקר על אלף חברות. כמו בכל תחום, כאשר נחשפים ליותר מדי מידע, זה עלול לבלבל. קשה גם לדעת מי דובר אמת ומי מוכר לכם לוקשים. העצה הראשונה שאנחנו יכולים לתת לכם זה לבדוק מספר מועט עד 5 למשל של חברות בניית אתרים, ולא לגלוש מעבר לזה. זו כמות מספיק נכבדה כדי למצוא בה חברה אחת טובה שתעשה לכם אתר נהדר.

 

איזה אתרים הם בונים?

כל חברה לבניית אתרים, בונה את כל סוגי האתרים. מה שמבדיל בין האתרים השונים זו הטכנולוגיה בה השתמשו באתר, לצד העיצוב. כך יש לכל חברה תיק עבודות שונה, אשר מציג את היכולות של איש פיתוח האתר ושל המתכנת. מומלץ להיכנס לאתר של החברה, ולראות איזה סוגי אתרים היא הקימה, להתרשם מהם ולהבין מה הראש של המעצב. חשוב מאוד שזה גם יהיה הראש שלכם.

 

וותק של חברה- חשוב מאוד!

בבניית אתרים יש יתרון לניסיון. לכן מומלץ לבדוק כמה זמן קיימת חברת בניית האתרים, לאיזה סוג של לקוחות היא מקימה אתרים. מהי איכות הגלישה בהם? האם הם ברורים ואטרקטיביים ועוד.

 

מעטפת שלמה של שירותים!

הקמת חברת אינטרנט זה רק צעד אחד ראשון וקטן ברשת, אחר כך צפויים עוד הרבה מאוד מהלכים שתורמים להנאה של הגולשים באתר, לניווט וגם לאיתור המהיר שלו. כאשר אתם מחפשים חברה לבניית אתרים, מומלץ מאוד לברר איזה עוד שירותים היא מעניקה. האם היא גם נותנת שירותי קידום? עושה קמפיינים בגוגל? איזה סוג של פרסום היא יכולה להציע לאתר ולקדם אותו ברשת. מוטב שאת כל השירותים הללו כולל הקמת האתר תעשו אצל חברה אחת גדולה ואיכותית. התקשורת בין מקימי האתר לבין המקדמים לבין הקופירייטר של החברה שגם כותב את התוכן, עובדים נכון למען הלקוח ומציעים סינכרון, התאמה והרמוניה בין כל הגורמים האחראיים לא רק על בניית האתר, אלא גם על ההצלחה שלו.

 

יכול לעניין אותך גם:
מאמרים
מערכת crm לעסקים קטנים

מערכת CRM היא תוכנה המשמשת על מנת לשמור על קשרי לקוחות. הוא מתפקד כמאגר מידע המאחסן מידע על לקוחות החברה, צרכיהם, העדפותיהם ועוד. זה גם