תפריט

בניית אתרים מותאמים לגוגל

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בניית אתרים מותאמים לגוגל – החשיבות והיתרונות 

היום יודעים כולם שהנוכחות ברשת האינטרנט היא חובה לכל עסק. אין היום עסק בלי אתר אינטרנט, גם עסק קטן יכול להראות בקלות מאוד גדול ברשת עם הנוכחות הנכונה ועם שידור המסר הנכון ללקוחות הפוטנציאליים. 

הלקוחות שלנו אולי קוראים עיתון לפעמים ואולי רואים טלוויזיה בערב, וגם לעתים מסתובבים בקניון, אבל מה שבטוח, הם נמצאים ברשת. לכן יותר ויותר עסקים בונים אתר מותאם לגוגל. אתר מותאם לגוגל מאפשר תהליך קידום אורגני קל , מדויק ויעיל מהיום הראשון והאתר יכול להיות הזרוע השיווקית העיקרית והמרכזית של העסק בשימוש נכון.

מהו אתר מותאם לגוגל ?

כל אתר המותאם לגוגל הופך את התוכן המופיע בו למנצח מאחר והפלטפורמה התכנותית של האתר מהווה את הכלי להעברת המסר אל הגולשים. כשהאתר מותאם לגוגל הוא קל, הקוד שלו לא מסורבל והוא מפותח באופן הנכון עבור קידום אופטימאלי ברשת האינטרנט. אתר מותאם לגוגל הוא אתר מאפשר קישורים נוחים מעמוד לעמוד, גירויים ליצירת קשר והמשך גלישה מתוך כל עמוד, ובקיצור הוא מאפשר להשתמש בכלים המסייעים לכל גולש למצוא את התשובה לשאלה שבעטיה נכנס לאתר ואף להיחשף ולהתעניין בעוד מוצרים או שירותים של האתר.

איך מקימים אתר מותאם לגוגל ?

אחד הדברים הנחוצים לבניית אתר מותאם לגוגל הוא מחקר על ביטויי מפתח. המחקר מגלה מיהם הלקוחות הפוטנציאליים לעסק וגם למתחרים המחפשים בגוגל ובאילו בטויי מפתח אנחנו רוצים להופיע במעלה הרשימה. 

לאחר איסוף רשימת ביטויי המפתח המהווים את הגרעין המרכזי של התוכן באתר, נבנה שלד האתר, תוך כדי התייחסות לתכנים שהגולשים רוצים לקרוא.

קידום אורגני באתר מותאם לגוגל

קידום אורגני במנועי החיפוש הוא השקעה והתחייבות לזמן ארוך. לאחר הקמת האתר, מומלץ להשקיע בתחזוקה השוטפת שלו ושל תכניו ולעדכן את האתר ככל הניתן. ומומלץ לעדכן לפחות פעם בשנה את מחקר ביטויי המפתח וגם לבדוק אם ישנה מגמת שינוי בביטויים הרלוונטיים אצל הגולשים.

איך בונים אתר מותאם לגוגל ?

ההשקעה באתר אינטרנטי המותאם לגוגל היא ללא ספק נמוכה ביחס להחזר שלה המאפשר לכם לדוגמא קו תקשורת פתוח עם הלקוחות. בכדי לייצר מצב של נוכחות בולטת עקבית ומקצועית של העסק שלכם ברשת, מומלץ וכדאי לבחור בחברה מקצועית, שתחסוך לכם חדשים ארוכים של עבודה לא קלה ולא זולה. חברה שתעצב ותפתח את האתר שיהיה מותאם לגוגל ושתמתג את העסק שלכם כראוי.

 

 

 

יכול לעניין אותך גם:
מאמרים
מערכת crm לעסקים קטנים

מערכת CRM היא תוכנה המשמשת על מנת לשמור על קשרי לקוחות. הוא מתפקד כמאגר מידע המאחסן מידע על לקוחות החברה, צרכיהם, העדפותיהם ועוד. זה גם