תפריט

בניית אתרי וורדפרס

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מהן היתרונות של אתרי וורדפרס?

תחשבו על הנתון הבא: כ-33% מהאתרים בעולם הם אתרי וורדפרס. זה אומר רק דבר אחד- אם כולם בוחרים במערכת ניהול התוכן הזו, כנראה שיש בה משהו מוצלח מאוד או בעצם כמה.

אחד היתרונות הבולטים של אתר וורדפרס, היא שמדובר באתר עם קוד פתוח, כך שהמפתח של האתר לא נמצא בידי חברת בניית האתרים שהקימה אותו, אלא בידי בעלי האתר ששילם עליו, ולכן הוא גם יכול להמשיך ולתחזק אותו בעצמו ולא מחויב שהחברה שבנתה את האתר תתחזק אותו בעד תשלום חודשי- מיותר כמובן.

כל שינוי שרוצים לעשות באתר וורדפרס, כמו לשנות טקסטים, להוריד או להעלות תמונות ועוד, אפשר לעשות לבד או באמצעות איש המחשבים שלם בחברה. הניהול והשליטה בידיים שלכם, ואתם יודעים בדיוק מה מתרחש באתר שלכם בכל רגע נתון. דבר נוסף הוא, שמכיוון שחברת תחזוקה של אתר, מעניקה את השירות הזה אולי להרבה אתרים, על כל שינוי קטן שתצטרכו לעשות, תצטרכו לחכות בתור והוא יכול להיות ארוך.

אבל כאשר יש לכם אתר וורדפרס שזה אתר עם קוד פתוח, הכל בידיים שלכם, בזמן שלכם ובשליטה שלכם.

 

אתר וורדפרס – מבלוגים לאחד מהפלטפורמות הכי מבוקשות בעולם

תוכנת ניהול התוכן וורדפרס, פותחה במקור עבור יצירת בלוגים ברשת. רק אחר כך היא הפכה לתוכנת האתרים מהמבוקשות בעולם ובצדק. גם גוגל אוהב אות. היא ידידותית, נגישה וקלה מאוד לתפעול. כל התכונות האלה גם עוזרות לה להתקדם בגוגל לעמודים הראשונים, כי בין שאר הפרמטרים של גוגל יש גם התייחסות לתפקוד אתר ולנוחות שלו ומהבחינה הזו אתר וורדפרס צועד בראש.

גוגל מתייחס גם לידידותיות למשתמש, מהירות טעינת אתר, פרישה של תוכן ברור, ממשק ניווט נוח ואת כל אלה אפשר למצוא באתר וורדפרס.

 

דגש על חווית משתמש באתר וורדפרס

דגש רב מושם היום בבניית אתרים, על כל הנושא של חווית משתמש. לוורדפרס יש תוספים שונים אשר המטרה שלהם היא לתמוך ולשדרג את הידידותיות של האתר, בתוכן ובנראות שלו, כך שהגולש יעבור חוויה ולא ירצה לנטוש את האתר. אתרי וורדפרס הם מאוד מעודכנים טכנולוגית בזכות תוספים רבים המפותחים למען הפלטפורמה כל העת. כל חידוש ושינוי של גוגל, זוכה לעדכון באתרי וורדפרס והם תמיד חדשניים ומציעים את הטכנולוגיה הכי חדשה לצד ידידותיות המשתמש.

בנוסף ידוע הוא כי אתרי וורדפרס חביבים מאוד על גוגל בנושא של קידום. כמו שהם קלים למשתמשים, הם גם קלים עבורו ולכן הוא גם מדרג אותם גבוה, כי הוא מסיק שאם זה קל לו אז זה קל לאחרים, וזה גם פרמטר שלו בנושא של דירוג אתרים.

 

יכול לעניין אותך גם:

בניית אתרים לעסקים

רוב העסקים בעולם, מתנהלים דרך האינטרנט והגיע הזמן שגם העסקים בישראל יפנימו את זה. עסק שאין לו אתר אינטרנט, יתקשה להגיע ללקוחות חדשים וגם לשמר

סוגי אתרים

סוגי אתרים – אז מה מתאים לכם? ברשת יש כל מיני סוגים של אתרים. כמו שיש כל מיני עסקים, ככה יש כל מיני אתרים. צריך