תפריט

חשיבות העיצוב בבניית אתרים

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חשיבות העיצוב בבניית אתרים 

בעולם המסחר הבינלאומי של היום שרובו מתרחש באינטרנט בלחיצת עכבר, אין זה סוד, ששיווק נכון, הכולל מיתוג, בידול, נראות ויזואלית ייחודית, חווית משתמש ועוד, הם שם המשחק. אם החלטתם לבנות אתר אינטרנטי לעסק שלכם או לחדש את האתר המקוון של העסק שלכם, כדאי לדעת מספר דברים חשובים ביותר לפני קבלת החלטות והוצאה כספית מיותרת. 

שיקול דעת נבון ובחירה בחברה המתמחה בעיצוב אתרים, יכולים לחסוך לכם כסף רב ולייצר יתרונות גדולים בנראות ובבולטות של העסק שלכם ברשת, שיעשו עבודת שיווק מצוינת ויוכלו להגדיל את המכירות וההכנסות שלכם באופן משמעותי.

מהי חשיבות העיצוב בבניית אתרים ?

היום גם בישראל כמו בעולם כולו, בעלי עסקים יודעים ומבינים מצוין את הכוח העצום הטמון בנראות הוירטואלית של העסק שלהם. לכן ניתן לראות יותר ויותר עסקים המבינים את חשיבות העיצוב בבניית אתרים והפונים לחברות מקצועיות לשם עיצוב אתר חדש וגם לחידוש אתר קיים.  העין שלנו תופסת במהירות רבה צבעים וצורות ומעבירה אותם כמסרים למוח. המוח מעבד את המידע במהירות ושולח מסר עצבי לשרירים, ואז היד מקליקה על העכבר ואנחנו נכנסים לאתר שמשך את תשומת לבנו יותר, ומתחילים לשוטט בו ולבחון אותו ביתר תשומת לב, במקרים רבים גם תתבצע הרכישה של שירות או מוצר באתר זה. זוהי בעצם תמצית חשיבות העיצוב בבניית אתרים

מהו ממשק משתמש גרפי ?

מונח חשוב ביותר שכדאי לדעת בבניית אתרי אינטרנט הוא : Grafic user interface ובעברית, ממשק משתמש גרפי. זוהי למעשה התייחסות מקצועית לנראות האתר שלכם כלפי הגולשים. ממשק משתמש גרפי מתייחס למרכיבים רבים וגם לעיצוב כמו לדוגמא הפונט בו נכתב תוכן האתר שלכם, עיצוב מסגרת גרפית ייחודית, עיצוב גרפי חדשני ועדכני של דף הבית, שילוב תמונות וסרטים באתר, בחירת הצבעוניות של הדפים באתר, וכן התייחסות לחוויית המשתמש באתר. 

מהי חווית משתמש ?

מונח נוסף וחשוב לא פחות הוא UX –  user experience שמשמעותו חווית משתמש. חווית משתמש היא בעצם עיקרון מוביל המדבר על מצב המאפשר לגולשים באתרי האינטרנט המחפשים מידע, שירותים ומוצרים להגיע אליו במהירות וללא עכבות. מחקרים גילו שהגולש הממוצע מבלה מספר שניות בודדות בדף האינטרנט ולכן חווית משתמש טובה תביא את הגולש אל הדף הרלוונטי לו בתוך שלוש עד ארבע הקלקות לכל היותר. אלו הם שני אתגרים החשובים העומדים בפני כל אתר אינטרנט של כל חברה חנות או עסק. 

 

 

 

יכול לעניין אותך גם:
מאמרים
מערכת crm לעסקים קטנים

מערכת CRM היא תוכנה המשמשת על מנת לשמור על קשרי לקוחות. הוא מתפקד כמאגר מידע המאחסן מידע על לקוחות החברה, צרכיהם, העדפותיהם ועוד. זה גם