תפריט

כמה זמן לוקח לבנות אתר אינטרנט?

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כמה זמן לוקח לבנות אתר אינטרנט?

אין תשובה אחת לשאלה "כמה זמן לוקח לבנות אתר אינטרנט ?", אבל יש כמה קריטריונים שעשויים להשפיע על כך. גודלה של חברת בניית האתרים, כמה אנשי צוות של מפתחים ןמעצבי אתרים יש ? כמה לקוחות יש לחברה הזו? האם הם עוסקים רק בבניית אתרים או גם בקידום ועוד, שזה אומר שהם עסוקים בכל מיני תחומים.

ההמלצה שלנו לכל עסק היא לפנות לחברה מספיק גדולה שיש לה ניסיון בבניית אתרים טובים, אבל לא יותר מדי גדולה בשביל לשכוח שאתם מחכים לאתר שלכם, וכל יום שעובר אתם אולי מפסידים לקוחות פוטנציאליים וכסף.

גודל חברת בניית האתרים

גודל חברת בניית האתרים, או יותר נכון מספר אנשי המקצוע העוסקים בבניית אתרים, זה בהחלט פרמטר שיכול להשפיע על הזמן שאורך לבנות אתר. כאשר יש צוות יותר גדול מן הסתם, זה מקצר את זמן ההמתנה של הלקוחות. מצב כזה שיש כמה מפתחי ובוני אתרים קיים בעיקר בחברות הגדולות. יש יחס ישיר בין מספר האתרים שעל החברה לבנות, לבין מספר מפתחי ומעצבי האתרים. כמובן שככל שיש יותר לקוחות, כך הצוות גדול יותר.

אפיון מדויק – חוסך זמן

השלב הראשון לפני שמקימים אתר, הוא אפיון שלו. נציג מטעמה של חברת בניית האתרים, צריך להוציא בריף ללקוח, בו הוא מוצג בפרוטרוט, כולל הציפיות שלו מהאתר כפי שהוא רואה אותן. המידע הזה קובע איזה סוג אתר יש לבנות ללקוח הזה, ויש לכך חשיבות עצומה. ככל שהמידע הזה יהיה מדויק והחברה תדע איזה סוג של אתר הלקוח הזה צריך, כך יהיה ניתן להקים את האתר מהר יותר ובעיקר, לא לתקן אותו. כן יש דבר כזה, שחברות שטועות באפיון הלקוח, נדרשות לערוך שינויים באתר שגוי.

שיתוף פעולה בין חברה-לקוח

שיתוף פעולה פורה בין חברת בניית אתרים לבין לקוח, עשוי להקל על תהליך בניית האתר. החברה אמורה לשלוח ללקוח, דוגמאות של אתרים והוא צריך להביע את דעתו ולאשר אחד מהם, או להעיר הערות. ככל שהלקוח ידע יותר טוב מה הוא רוצה, כך האתר שלו יוקם יותר מהר. ככל שהוא יגיב להערות של החברה וישתף פעולה ברמת התגובה, האישור, ההסכמות והבקשות שיהיו לו,  כך האתר יעלה יותר מהר. כמו בכל פרויקט הקמת אתר הוא מפעל משותף של לקוח וחברת בניית אתרים ולכן שיתוף הפעולה צריך להיות פורה, מפרה ויעיל.

יכול לעניין אותך גם:
מאמרים
מערכת crm לעסקים קטנים

מערכת CRM היא תוכנה המשמשת על מנת לשמור על קשרי לקוחות. הוא מתפקד כמאגר מידע המאחסן מידע על לקוחות החברה, צרכיהם, העדפותיהם ועוד. זה גם