פיתוח אתרים

פיתוח אתרים –  מה זה ולמה זה חשוב

אנחנו באינדיד מומחים בפיתוח אתרים מכל הסוגים: בניית אתרי תדמית, אתרים לקידום, אתרי וורדפרס, אתרים בהתאמה אישית, אתרים לעסקים, אתרים מותאמים לגוגל, אתרים למכירת מוצרים. עם הצוות המנצח שלנו תוכלו לאפיין, לבנות ולעצב איתנו כל אתר שתחשקו בו לכל מטרה. 

מה הכוונה פיתוח אתרים ולמה זה כל כך קריטי עבור העסק שלך . 

פיתוח אתרים הוא הפקת תהליך אינטרנט החל משלב האיפיון הראשוני ועד העלאתו לרשת האינטרנט. ישנם מספר שלבים בפיתוח אתר. 

  • שלב ראשון – שלב האיפיון – בו נפגשים הצדדים במטרה ללמוד מי הלקוח? מה מטרת האתר? ומתי תרצו לראות את האתר באוויר? 
  • שלב שני – שלב הפיתוח – צוות הפיתוח שלנו מתחיל בעבודת בניית האתר. בהתאם לאיפיון צוות הפיתוח מחליט מה היא  שפת התכנות הנכונה לאתר וכן מה הם המערכות התפעוליות המתאימות שיאפשרו ניהול תכנים ועדכון תוכן בקלות ובמקצועיות. 
  • שלב שלישי – שלב עיצוב אתרים – במקביל לעבודת צוות הפיתוח . צוות עיצוב האתרים דואג לעיצוב האתר באופן מזמין, נגיש ובולט. בעולם שכולו מסכים ואנו מוצפים במאות לינקים לאתרים, יותר מתמיד העין היא זו שמחליטה. עוד לפני שקראנו מילה של טקסט באתר נצפה לעיצוב חדשני ונגיש. על מעצבי האתרים מוטלת האחריות לבנות ולעצב אתר בולט לעין, עם עיצוב ייחודי וסופר נגיש הנטען מהר וללא תקלות.

פיתוח אתרים האתר שלך הוא הרבה יותר מתבנית לבחירה. 

פיתוח אתרים הוא עולם שלם של אפשרויות פיתוח. צוות פיתוח מוכשר ידע להקים עבורכם את האתר הנכון הכולל עיצוב מרהיב, זמן טעינה מהיר וללא באגים. גוגל אוהבת אתרים בעלי עיצוב ופיתוח אתרים מושקע הנטענים מהר בכל סביבת פיתוח. על מעצב האתרים לבנות אתר מעוצב ויחודיי ביחד עם מפתחי האתר יש לוודא כי אין שגיאות באתר או תקלות בקוד. וכן יש לוודא כי האתר רספונסיבי כלומר מותאם למכשירים ניידים ומחשבים שונים. 

אנחנו באינדיד פיתוח אתרים מבינים כי אנחנו חייבים לפתח ולבנות אתרים בכל הטכנולוגיות המובילות ולהישאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם הפיתוח. 

פיתוח אתרים