תפריט

שיווק בגוגל – איך זה יקדם את העסק שלי?

שתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

שיווק בגוגל – שיווק אפקטיבי באמצעות מנוע החיפוש הגדול בעולם

כולנו יודעים כי מנוע החיפוש הגדול בעולם הוא גוגל. מנוע זה, מאפשר לגולשים למצוא אתרים אשר מספקים להם את התוצאות הטובות ביותר עבור חיפושם. למעשה בעלי עסק שמחפשים לבצע שיווק בגוגל בוחרים בחשיפה הטובה ביותר. אז איך זה שונה מפרסום בטיקטוק או בפרסום בפייסבוק? בואו לבדוק!

אז איך משווקים בגוגל?

למעשה ישנם שני ערוצי פרסום ושיווק בגוגל- תוצאות חיפוש ממומנות ומודעות ADWORDS. כאשר מבצעים קידום בגוגל באמצעות תוצאות חיפוש ממומנות הגולש מקבל תוצאות חיפוש בדף החיפוש הרלוונטית לאותה מילת חיפוש שאות הוא הקליד. שיווק ופרסום בגוגל באמצעות פרסום ממומן יגרום לכל כניסה של גולש לאתר לחשיפה אל השירות או המוצר אשר מתפרסם ומשווק. מודעות ADWORDS הינן אותן מודעות קטנות המופיעות בצד שמאל של תוצאות החיפוש. מודעות אלה, תופענה בהקשר הרלוונטי למילת החיפוש אשר אותה הקיש הגולש. כשאר נעשה שימוש במודעות אלה של ADWORDS, החשיפה של המודעה תהיה גבוהה וכן היא תתפרסם לקהל יעד ספציפי.

שיווק בגוגל יתאפר באמצעות הקמת פלטפורמה לעסק שלכם

למעשה, שיווק בגוגל, משמעותו להקים פלטפורמה בגוגל לעסק שלכם. יש להכיר היטב את אפשרויות הפרסום  של גוגל ממומן באיזו צורה הוא פועל ומה יש לשנות ויש ללמוד כל העת מה לשנות, לחפש את המתחרים ללמוד כיצד פועל האלגוריתם שלו, אם יש לשנות את האתר בהתאם. יש לבצע שינויים גם באסטרטגיית המיתוג, לפתוח אנליטיקס ולדעת מהיכ מקור התנועה ובכך למעשה, לאתר מי קהל היעד שלכם, יש לדעת בנייה נכונה של קמפיין שיווק בגוגל באמצעות חלוקה לקמפיין ולתת קמפיין (ADDGROUPS) כך שניתן יהיה לדעת מהיכן ההמרות מגיעות ואיזה מילות מפתח הן אלה שביצעו את ההמרה הגבוהה. יש להבדיל בין קידום אורגני לבין שיווק ופרסום בגוגל. היות וקידום אורגני מצריך המון סבלנות והוא תהליך מתמשך.

חברות משקיעות משאבים כספיים רבים על שיווק בגוגל

לא לחינם, חברות רבות משקיעות המון כסף בכל שנה בפרסום ממומן בגוגל. ממשק הפרסום והשיווק בגוגל, הינו אפיק שיווקי יחיד במינו , אשר פותח במיוחד לעסקים וחברה ויש בו אופציות נהדרות להגעה לקהלי יעד חדשים. מי שמעוניין מקסם רווחים בחברה או בבית העסק יוכל להתחיל עם שיווק בגוגל אשר יביא לתוצאות נהדרות. אולי זה נראה קצת מסובך למי שאינו עוסק בפרסום ושיווק דיגיטלי, אבל ישנן חברות שמבצעות את הפעולות הנחוצות ועובדות ימים כלילות להצלחה של בתי עסק וחברות והן חשות שההצלחה שלהם היא ההצלחה שלהן.

יכול לעניין אותך גם:
מאמרים
מערכת crm לעסקים קטנים

מערכת CRM היא תוכנה המשמשת על מנת לשמור על קשרי לקוחות. הוא מתפקד כמאגר מידע המאחסן מידע על לקוחות החברה, צרכיהם, העדפותיהם ועוד. זה גם