תיק עבודות

תיק העבודות שלנו

אנחנו באינדיד מומחים בבניית אתרים בהתאמה אישית. כמומחים בבניית אתרים אינדבדואלים אנחנו מבינים כי כל אתר הוא הרבה יותר מדף רשת. באמצעות בניית אתרים תיק עבודות של הלקוח מוצג וכך ניתן ללמוד עליו הרבה יותר. אנו בונים אתרים יחודיים מכל הסוגים: אתרי תדמית, אתרי מסחר ואלקטורוניקה ופורטולים וקהילות. יש לנו ניסיון רב בבניית אתרים לקידום, אתרי וורדפרס, אתרים בהתאמה אישית, אתרים לעסקים, אתרים מותאמים לגוגל, אתרים למכירת מוצרים. עם הצוות המנצח שלנו תוכלו לאפיין, לבנות ולעצב איתנו כל אתר שתחשקו בו לכל מטרה. 

בעולם בניית אתרים תיק עבודות הוא העמוד המוביל 

בשונה מהמקובל לחשוב כי עמוד האודות הוא העמוד החשוב ביותר באתר תדמית המחקרים שלנו בקרב לקוחותינו מלמדים כי עמוד האתר הכי חשוב בכל אתר הוא עמוד תיק העבודות. זו הדרך של הלקוח להציג את הפרויקטים הכי מרשימים שלו, את הלקוחות הכי מרשימים שלו. 

אז איך נכון לתכנן בתהליך בניית אתרים 

  • שפת המיתוג של האתר – עיצוב אתרים שהם אתרי תדמית ואתרי מכירות אנו מאמינים כי יש להשתמש בתבנית המיתוג הקיים של החברה. אתר תדמית להציג את החברה ומעל הכל את הפרויקטים השונים שביצעה. פרויקטים אלו יופיעו בדרך כלל בדף הנקרא בניית אתרים תיק עבודות. בין אם יש לכם מותג קיים או שאתם מותג חדש חשוב מאוד כי האתר האינטרנט שלכם ישמר את השפה הקיימת של המותג הקיים או המותג בהתהוות. 
  • בחירה מגוונת של פרויקטים – חשוב להציג מספר רחב של פרויקטים על מנת להרשים את קןראי האתר. 

איך בולטים מעל האחרים ? באמצעות חברה  לבניית אתרים

אנחנו באינדיד מומחים בבניית אתרים בהתאמה אישית על צוותי פיתוח האתרים ובניית אתרים מוטלת האחריות לאפיין לבנות ולעצב אתר רספונסיבי עם חווית משתמש נוחה לשימוש. אתר האינטרנט של העסק שלך הוא חלק ממיתוג העסק שלך. חושבים על בניית אתר או אתרים  לעסק שלכם זכרו בניית אתרים הוא חלק בלתי נפרד ממיתוג העסק שלכם. 

תיק עבודות

תיק עבודות

תיק העבודות שלנו אנחנו באינדיד מומחים בבניית אתרים בהתאמה אישית. כמומחים בבניית אתרים אינדבדואלים אנחנו מבינים כי כל אתר הוא הרבה יותר מדף רשת. באמצעות

קרא עוד »